Concurs membrii A.S.DACIA REX

In jos

Concurs membrii A.S.DACIA REX

Mesaj Scris de TEAMLEADER la data de 23/10/2012, 10:29 pm

In luna decembrie, inainte de Sarbatorile de Craciun, in data de 15.12.2012 vom organiza la poligonul indoor de action air un concurs pentru membrii A.S. "DACIA REX", concurs la care pot participa si prieteni sau colegi ai nostri care nu sunt membrii asociatiei noastre.

Concursul va fi organizat pe sistemul tragerilor AEG & GBB cu stagii sau curse de foc pe parcursul carora se vor folosi ambele tipuri de replici.
Se va putea participa si cu replicile proprii, iar cei care nu au ambele tipuri de replici vor primi de la poligon, AEG-ul sau GBB-ul.

Membrii nostri, care au cotizatia achitata la zi vor participa GRATIS si vor inchiria gratuit AEG-ul sau GBB-ul de la poligon impreuna cu munitia si gazul aferente.

Toti membrii nostri, care nu au cotizatia achitata la zi, dar care au participat la ITR 2012, beneficiaza de reducere 50% din taxa de concurs.

Taxa de concurs = 30 lei.

Concursul este destinat membrilor nostri din categoria de varsta 18+.

Inscrierile se pot face atat aici, pe forum, dupa acest anunt, cat si la adresa de e-mail: daciarex@yahoo.com.

Termen limita de inscriere: 1 Decembrie 2012.

Se vor acorda premii surpriza pentru castigatori!

Ultima editare efectuata de catre TEAMLEADER in 18/2/2013, 5:58 am, editata de 2 ori
TEAMLEADER
Admin
Admin

Data de inscriere : 10/09/2009
Varsta : 51
Localizare : Cluj-Napoca

http://daciarex.ro

Sus In jos

Re: Concurs membrii A.S.DACIA REX

Mesaj Scris de Vizitator la data de 24/10/2012, 12:28 am

E mai mica taxa de participare decat cotizatia mea restanta. Smile))
Eu pot veni atata vreme cat nu este foarte aproape de Craciun, adica pana prin 20 decembrie, asta in caz ca se schimba data concursului.

Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de eugenkn la data de 28/10/2012, 2:06 am

Spre durerea mea, nu voi putea fi prezent. Pe 14 nov plec din tara spre Irlanda, ramane sa vad cand ma intorc. Am de rezolvat cateva situatii dificile, printre care si un divort cerut de sotie. Raman alaturi de Dacia Rex si IPSC.
eugenkn

Data de inscriere : 28/08/2011
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca, Cluj

Sus In jos

Mesaj Scris de TEAMLEADER la data de 28/10/2012, 3:13 am

eugenkn a scris:Spre durerea mea, nu voi putea fi prezent. Pe 14 nov plec din tara spre Irlanda, ramane sa vad cand ma intorc. Am de rezolvat cateva situatii dificile, printre care si un divort cerut de sotie. Raman alaturi de Dacia Rex si IPSC.

Imi pare rau sa aflu asta.Sper ca lucrurile sa se clarifice cat mai repede si in bine posibil.
Mult noroc si sanatate pe unde te poarta pasii si sa te intorci sanatos.Patram legatura.
TEAMLEADER
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de TEAMLEADER la data de 26/11/2012, 8:54 pm

Concursul pentru membrii asociatiei noastre se reprogrameaza, pentru o data din luna ianuarie 2013, data, ce va fi comunicata in timp util.
TEAMLEADER
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos