Poligon indoor Action Air la Cluj-Noua locatie

In jos

Poligon indoor Action Air la Cluj-Noua locatie

Mesaj Scris de TEAMLEADER la data de 12/4/2012, 3:09 am

Link:

aici.

Ultima editare efectuata de catre TEAMLEADER in 18/4/2012, 10:09 pm, editata de 2 ori
TEAMLEADER
Admin
Admin

Data de inscriere : 10/09/2009
Varsta : 51
Localizare : Cluj-Napoca

http://daciarex.ro

Sus In jos

Re: Poligon indoor Action Air la Cluj-Noua locatie

Mesaj Scris de Vizitator la data de 12/4/2012, 4:22 am

Chiar eram curioasa de cum ati amenajat noua locatie. Nu am reusit sa ajung de la mutare, dar ne vedem dupa sarabatori, saptamana viitoare. Arata super!

Vizitator
Vizitator

Sus In jos

INFO POLIGON ACTION AIR

Mesaj Scris de TEAMLEADER la data de 24/4/2012, 10:02 pm

Zilele trecute am fost vizitati de catre Directorul Regional al IPSC Romania,dl.Dr.Jimmy R Barbuti, care a fost incantat de locatia si amenajarile poligonului nostru.

Avand in vedere implicarea, inca de la aparitia Tirului Dinamic in Romania, a A.S."DACIA REX" in sustinerea si dezvoltarea acerstuia, prin contributiile membrilor asociatiei noastre care sunt si membri ai IPSC Romania, Clujul este filiala in formare, care a fost aleasa sa deruleze, impreuna cu inca doua filiale cu acelasi statut din Romania, un proiect de dezvoltare a Tirului Dinamic cu scopul realizarii Federatiei Nationale de Tir Dinamic din Romania.

In acest sens, urmeaza sa primim, in lunile ce urmeaza, sprijinul IPSC Romania pentru realizarea, impreuna cu aceasta, a proiectului mai sus amintit.
Este bine de stiut faptul ca, IPSC Romania, incepand cu luna aprilie a acestui an, este distribuitor unic in Romania al unor firme care au legatura cu produsele si echipamentele aferente armelor de foc si nu in ultimul rand al replicilor de airsoft, care constituie unul dintre materialele sportive care se folosesc si in Tirul Dinamic.(De ex.KWA)

Cu sprijinul IPSC Romania, vom putea achizitiona la A.S."DACIA REX" replici de airsoft de foarte buna calitate la preturi foarte avantajoase, care pot aduce un plus de calitate activitatii noastre competitionale si de teambuilding airsoft.

Totodata, vom putea organiza competitii IPSC Action Air (cu replici de airsoft) in poligonul de airsoft indoor pe care l-am amenajat de curand, facand si mai vizibila activitatea sportiva a asociatiei noastre.

Vom putea deveni prima asociatie sportiva din Romania membra a Federatiei Nationale de Tir Dinamic si, in functie de contributia noastra in continuare la dezvoltarea tirului dinamic in tara,vom putea coopera in regim de parteneriat, reciproc avantajos, cu IPSC Romania.

(Tin sa multumesc inca o data,in special celor care s-au implicat activ in amenajarea noii locatii!)
IMPORTANT!
1.Membrii asociatiei noastre care sunt si membri ai IPSC Romania si participa la pregatirea pentru tirul dinamic in cadrul poligonului de airsoft indoor, incepand de saptamana viitoare,vor putea participa la un program de pregatire si tragere cu arma cu glont (pistol) intr-un poligon autorizat, avand varsta legala pentru aceasta, sub conducerea instructorilor de tragere in poligon, membri ai A.S."DACIA REX".
2.Toti membrii asociatiei noastre, cu taxa de membru achitata la zi, vor putea beneficia de antrenament in cadrul poligonului indoor la cele mai avantajoase preturi posibile avand in vedere cheltuielile cu locatia actuala.
Toti, cei interesati, sunt rugati sa ma contacteze pentru programari privind antrenamentele.
TEAMLEADER
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de 15oscar la data de 27/4/2012, 7:05 am

Liviu, te rog sa-mi dai si mie fotografiile de la noua locatie deoarece am nevoie de ele pt a promova ceea ce facem noi. Nu sunt totdeauna acolo unde este net. Multumesc.
15oscar

Data de inscriere : 05/01/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de TEAMLEADER la data de 28/4/2012, 11:50 am

Gelu, le vei avea dupa ce ma intorc de la Concursul din Bulgaria.
TEAMLEADER
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos