NU POSTATI PE ASR.NU LE PLACE CIVILIZATIA

In jos

NU POSTATI PE ASR.NU LE PLACE CIVILIZATIA

Mesaj Scris de TEAMLEADER la data de 9/11/2011, 7:33 am

Se pare ca unii admini de pe forumul asr au impresii de mici dictatori.Daca nu esti de acord cu parerea lor,chiar si cu argumente, ei sunt TABU si interzic pe oricine nu sunt in asentimentul "gastii" asr.

Desi stiu ca nu prea postati mesaje acolo, sfatul meu este sa nici n-o faceti.

Dar, bineinteles, liberul arbitru functioneaza.
TEAMLEADER
Admin
Admin

Data de inscriere : 10/09/2009
Varsta : 51
Localizare : Cluj-Napoca

http://daciarex.ro

Sus In jos

Re: NU POSTATI PE ASR.NU LE PLACE CIVILIZATIA

Mesaj Scris de eugenkn la data de 14/11/2011, 9:44 pm

Acel Rhyn0 este cel putin partinitor, din ce am vazut urmarind istoricul discutiilor. Adica am vazut la un momentdat cum s-a bagat intr-o cearta si a injurat de mama, chiar daca mai nuantat. Pentru a le da ocazia oamenilor de buna-credinta de pe ASR sa interactioneze cu comunitatea airsoft din Dacia Rex si chiar din IPSC, as face daca as avea cunostiintele, timpul si resursele, un forum public care sa fie axat (de exemplu) pe competitia Iron Team. Forumul Rom Cafe e bine sa ramana pentru membrii IPSC, ASR daca e sa fim cinstiti e pro- Bucuresti, iar Bucurestiul e ghidat subtil de voci ostile altor initiative din tara, asa ca cred ca ar prinde bine existenta unui teren neutru. Acolo sa se discute civilizat despre airsoft si IPSC, despre competitiile organizate de noi sau chiar la care participam in alte parti, iar cand vine cineva sa vanda marfa otravita sa fie invitat de urgenta afara.
eugenkn

Data de inscriere : 28/08/2011
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca, Cluj

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum