AIRSOFTUL SPORT IN ROMANIA

In jos

AIRSOFTUL SPORT IN ROMANIA

Mesaj Scris de TEAMLEADER la data de 23/2/2010, 7:27 am

Incepand de azi 23.02.2010, in urma eforturilor depuse de o parte din comunitatea de airsoft din Romania,demers in care A.S."DACIA REX" are o participare esentiala, AIRSOFTUL este recunoscut oficial ca ramura sportiva in ROMANIA.

Multumesc si pe aceasta cale tuturor membrilor "DACIA REX" care au contribuit la realizarea acestui obiectiv!
Felicitari, tuturor!(Nu-i mai pomenesc pe toti, ca sa nu uit pe cineva) Smile
DOAMNE AJUTA!(PENTRU CA DE ACUM INCEPE GREUL!)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre TEAMLEADER in 19/3/2012, 11:58 pm, editata de 1 ori
TEAMLEADER
Admin
Admin

Data de inscriere : 10/09/2009
Varsta : 51
Localizare : Cluj-Napoca

http://daciarex.ro

Sus In jos

Bravo Liviu

Mesaj Scris de astigelu la data de 24/2/2010, 6:26 am

Bravo Liviu,
Vreau pe acesta cale sa te felicit pentru munca depusa si pentru visul ce ti-a devenit realitate. Intr-adevar avem si noi o mica contributie dar visul si munca grea au fost ale tale. Totodata ii felicit si pe colegii de la celelalte cluburi din tara care prin activitatea lor au contribuit la acest rezultat meritoriu. Traiasca Sportul din Romania iar de acum implicit si Airsoftul.
Gelu
astigelu

Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 50

Sus In jos

Multumesc

Mesaj Scris de TEAMLEADER la data de 24/2/2010, 9:11 am

Chiar daca initiativa,conceptia de baza a CONCURSULUI DE AIRSOFT "IRON TEAM ROU" si organizarea primei editii au purtat in principal semnatura mea, fara ECHIPA alaturi de care am realizat concursul (competitie care, ulterior, a constituit baza recunoasterii airsoftului ca ramura sportiva in ROMANIA,la care s-au adaugat eforturile deosebite ulterioare ale lui Mihai Grosan de la Bucuresti) si care este ECHIPA A.S."DACIA REX", tot efortul meu ar fi fost in zadar.
Totodata,echipele participante din Romania si modul de comportare a acestora au constituit un sprijin deosebit la realizarea scopului propus si,nu in ultimul rand, participarea sponsorilor si colaboratorilor nostri a avut un rol insemnat.
Si de aceea,zicala UBI CONCORDIA,IBI VICTORIA s-a dovedit inca o data adevarata.
Cu respect si prietenie,
Liviu
TEAMLEADER
Admin
Admin

Data de inscriere : 10/09/2009
Varsta : 51

http://daciarex.ro

Sus In jos

Re: AIRSOFTUL SPORT IN ROMANIA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat